Előadás a Nyelvtanulással a boldogulásért projektről

Utolsó módosítás: 2019. szeptember 19.

Majorosné Kovács Györgyi előadása az Egri Pedagógiai Oktatási Központ tanévindító rendezvényén

Az Oktatási Hivatal felkérésére az Egri Pedagógiai Oktatási Központ tanévindító rendezvényén tartott előadást Majorosné Kovács Györgyi, az Anglisztika és Amerikanisztika Intézet oktatója, aki Heves megye idegennyelv szakos pedagógusainak mutatta be a „Nyelvtanulással a boldogulásért – tanulók nyelvtudásának fejlesztése az EKE és köznevelési intézmények együttműködésében" projektet és az eddig elért eredményeket.
A Discover Your English Voice /Hallasd a Hangod Angolul! program célja egy új, 21.századi módszereket alkalmazó nyelvoktatási stratégia kialakítása, a nyelvi kompetencia fejlesztése, valamint a diákok tanulási stratégiájának , tanulói autonómiájának és az idegen nyelv elsajátításához való hozzáálláásnak támogatása, illetve a tanári szemléletváltás segítése.