Ludányi Zsófia előadása a DOKU 2020 konferencián

Utolsó módosítás: 2020. február 10.

A Magyar Nyelvészeti Tanszék oktatója előadást tartott a Károli Gáspár Református Egyetemen.

A Terminológiai Kutatócsoport (TERMIK), a KRE Magyar Nyelvtudományi Tanszéke és A Magyar Nyelv Terminológiai Tanácsa (MaTT) 2020. február 6-án rendezte meg a Károli Gáspár Református Egyetemen a „DOKU2020: Nyelvészeti kutatások a tartalomfejlesztés és a dokumentáció területén" című konferenciát.
A Magyar Nyelvészeti Tanszék oktatója, dr. Ludányi Zsófia adjunktus meghívott előadóként „A szemészeti dokumentáció jellegzetességei" címmel tartott közös előadást dr. Varga Éva Katalinnal, a Semmelweis Egyetem Szaknyelvi Intézetének oktatójával. A konferencia programja itt olvasható.