Torma Anita sikeres doktori védése

Utolsó módosítás: 2019. március 05.

Torma Anita, a Filozófia Tanszék tanársegédje az ELTE Filozófiatudományi Doktori Iskolájában sikeresen megvédte A tudattalan problémája a husserli fenomenológiában című PhD-értekezését.

A bírálóbizottság elnöke dr. Olay Csaba egy. tanár, DSc., a dolgozat bírálói pedig dr. Ullmann Tamás egy. tanár, DSc. és dr. Toronyai Gábor egy. docens PhD. voltak. Témavezetőként dr. Schwendtner Tibor egy. tanár, DSc. (egyetemünk Filozófia Tanszékének oktatója) segítette az értékes dolgozat megszületését. A bírálóbizottság azt is javasolta a kolléganőnek, hogy disszertációját monográfiaként is próbálja megjelentetni, mivel hiánypótló munka.
Gratulálunk Torma Anitának a sikeres védéshez, és további eredményes munkát kívánunk egyetemünkön.

A tudósítást küldte: dr. Loboczky János tszv. főisk. tanár