Cím: H-3300 Eger, Eszterházy tér 1.; Postacím: 3301 Eger, Pf.: 43.; Tel.: +36 36 / 520 400

A BMK szakjainak oktatói képviselői

Utolsó módosítás: 2019. szeptember 26.

Anglisztika és Amerikanisztika Intézet
DiFiore Czipczer Rita (adminisztratív felelős) difiore.czipczer.rita@uni-eszterhazy.hu
Majorosné Kovács Györgyi (tanárszakosok) majorosne.kovacs.gyorgyi@uni-eszterhazy.hu
Ponyiné Hatvani Ilona (BA) hatvani.ilona@uni-eszterhazy.hu

Ének-zene Tanszék
Klem Dénes klem.denes@uni-eszterhazy.hu

Filozófia Tanszék
Dr. Torma Anita torma.anita@uni-eszterhazy.hu

Német Nyelv és Irodalom Tanszék
Varga Éva varga.eva@uni-eszterhazy.hu


Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet
Dr. Onder Csaba onder.csaba@uni-eszterhazy.hu


Történelemtudományi Intézet
Dr. Fábián Máté fabian.mate@uni-eszterhazy.hu
Várkonyi Péter varkonyi.peter@uni-eszterhazy.hu


VMI Képzőművészeti Tanszék
Dr. Ferenczy Zsolt ferenczy.zsolt@uni-eszterhazy.hu


VMI Média és Design Tanszék
Rudic Mónika rudic.monika@uni-eszterhazy.hu


VMI Mozgóképművészeti és Kommunikációs Tanszék
Záhonyi-Ábel Márk zahonyi-abel.mark@uni-eszterhazy.hu
Dr. Strickland-Pajtók Ágnes strickland-pajtok.agnes@uni-eszterhazy.hu
Borbás László borbas.laszlo@uni-eszterhazy.hu
Dr. Mizser Attila mizser.attila@uni-eszterhazy.hu


VMI Vizuális Nevelés és Művészetelméleti Tanszék
Dr. Kiss Virág kiss.virag@uni-eszterhazy.hu


< Vissza