Tankönyvkutató tanulmánykötet

Utolsó módosítás: 2018. február 20.

Megjelent a 2017. április 28-án Komáromban, a Selye János Egyetem Magyar Nyelv és Irodalom Tanszékén működő Variológiai kutatócsoport által szervezett nemzetközi tankönyvkutató szimpózium anyagát tartalmazó kötet.

A tankönyvkutatás szakmai, módszertani kérdései (Szerkesztette: Lőrincz Julianna – Simon Szabolcs) című tanulmánygyűjtemény tartalmazza a Magyar Nyelvészeti Tanszék 3 (Domonkosi Ágnes, H. Tomesz Tímea és Lőrincz Julianna), valamint az Irodalomtudományi Tanszék egy oktatója, Kusper Judit előadásának szerkesztett anyagát.
A Magyar Nyelvészeti Tanszék 2018. március 28-ra tankönyvbemutatót szervez, a komáromi munkatársak bevonásával.