Lőrincz Julianna Papp István-díja

Utolsó módosítás: 2018. január 04.

Az Eszterházy Károly Egyetem egri campusának karácsonyi ünnepségén, 2017. december 15-én adták át az intézményi elismeréseket, díjakat. A BTK Papp István-díját dr. habil. Lőrincz Julianna, a Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet Magyar Nyelvészeti Tanszékének habilitált főiskolai tanára kapta.

Lőrincz Julianna 1986 óta dolgozik intézményünkben. Munkáját mindvégig meghatározta a tudományos és ismeretterjesztő tevékenység intenzitása, a folyamatos publikációs tevékenység, a szakmai együttműködések, kapcsolatok kiépítésének eredményessége, a hallgatókkal való, a tanórán is sikeres, de azon jóval túlmutató, anyanyelvi versenyekre sikeresen felkészítő gyakorlat.
Kitüntetéséhez szívből gratulálunk!