Pintér Márta Zsuzsanna Faludi-díja

Utolsó módosítás: 2018. március 22.

Pintér Márta Zsuzsanna tanszékvezető egyetemi docens, a Bölcsészettudományi Kar dékánja Faludi Ferenc Alkotói Díjban részesült.

Az MTA BTK Irodalomtudományi Intézete és a Faludi Ferenc Akadémia 2018. április 3-án,
kedden 15:30 órakor tartja díjátadó ünnepségét.

A 2018. évi Faludi Ferenc Alkotói Díjat Pintér Márta Zsuzsanna tanszékvezető egyetemi docens,
a 2018. évi Tarnai Andor-díjat Németh S. Katalin az irodalomtudomány kandidátusa, ny. könyvtárvezető veszi át.

A díjakat átadja:
Sajgó Szabolcs SJ, a Faludi Ferenc Akadémia igazgatója és
Kecskeméti Gábor, az MTA levelező tagja, az MTA BTK Irodalomtudományi Intézet igazgatója.

A díjazottak munkásságát méltatja:
Czibula Katalin, főiskolai docens és
Kecskeméti Gábor, az MTA levelező tagja, az MTA BTK Irodalomtudományi Intézetének igazgatója

Helyszín: MTA BTK Irodalomtudományi Intézet, Klubterem (1118 Bp., Ménesi út 11–13., fsz.)

Szívből gratulálunk a díjazottaknak, és minden érdeklődőt szeretettel várunk.

Meghívó