Bemutatkoztak a Sárospataki Comenius Campus gólyái

Utolsó módosítás: 2016. november 25.

2016. november 22-én bemutatkoztak a Sárospataki Comenius Campus nappali tagozatos gólyái, majd letették a gólyaesküt

Minden sárospataki gólya saját csoporttársaival készülve egy-egy műsorral mutatkozott be az iskola vezetőségének, oktatóinak, dolgozóinak, gyakorlatvezetőinek és hallgatótársainak. Az esten mind az öt szak – tanító, óvodapedagógus, turizmus és vendéglátó, csecsemő és kisgyermeknevelő, valamint programtervező informatikus szakok – elsőéves diákjai felléptek hosszabb-rövidebb műsorral. A produkciók végén „összkarként" elénekelték a mára már hagyománynak számító „Sárospatak" dalt, ezt követően pedig elmondták a gólyaesküt.

Az est végén pezsgővel koccintottak tanáraikkal és diáktársaikkal. A felkészülés heteiben összekovácsolódtak a csoportok, és reméljük, hogy a felkészülés és az est mindenki számára örök emlék marad.

Hír: Torhány Ágota és Danyi Regina
Fotó: Danyi Regina