KITÜNTETÉSEK

Utolsó módosítás: 2016. december 17.

Az Eszterházy Károly Egyetem december 15-én tartotta évzáró összejövetelét. Az est folyamán kitüntetések átadására is sor került.

Eszterházy Károly Emlékérmet kapott Dr. Sándor Zsuzsa, a Sárospataki Comenius Campus egyetemi docense,

Dr. Hauser Zoltán pedig, aki az egyetem jogelőd intézményének (Eszterházy Károly Főiskola) rektora volt 12 esztendőn át, valamint az Eszterházy Károly Főiskola Comenius Kar működéséért felelős rektori megbízottjaként tevékenykedett 2013-2016. közt," Egyetemépítő Díszpolgár" kitüntetést kapott.

Kitüntetettjeinknek szeretettel gratulálunk, további munkájukhoz sok erőt, jó egészséget és újabb szép sikereket kívánunk!