Mobileszközök alkalmazása iskolai környezetben

Utolsó módosítás: 2016. október 21.

Az Eszterházy Károly Egyetem Sárospataki Comenius Campusa 2016. október 20-án „Mobileszközök alkalmazása iskolai környezetben” címmel regionális informatikai konferenciát szervezett pedagógusok számára.

A konferencia célja az volt, hogy jó gyakorlatokat, módszereket mutasson az egyre népszerűbb mobil eszközök tanítási gyakorlatban történő hatékony alkalmazására.
Az előadók a témában nagy tapasztalattal rendelkező szakemberek, pedagógusok, oktatók voltak.
A rendezvény szervezéséhez szükséges anyagi hátteret a Neumann János Számítógép-tudományi Társaság Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Területi Szervezete biztosította.