Az Egyetem oktatói az MTA MAB Szakbizottságában

Utolsó módosítás: 2017. június 06.

Megtartotta tisztújító ülését a Magyar Tudományos Akadémia Miskolci Területi Bizottságának Nyelv- és Irodalomtudományi Szakbizottsága. A tagok közé beválasztották a sárospataki és az egri campus oktatóit is.

A Miskolci Egyetemen megrendezett ülésen a Sárospataki Comenius Campus két oktatóját is megválasztották szakbizottsági tagnak: dr. Kökényesi Nikoletta adjunktust és dr. Toma Kornélia főiskolai docenst. Mindkét oktató a kommunikációtudományi munkabizottság és a Campuson működő Comenius Kommunikációs Kutatócsoport tagja is egyúttal.

A 18 fős szakbizottságba a kommunikációtudományi munkabizottságból – H. Varga Gyula elnök mellett – egyhangú szavazással beválasztották még dr. Hulyák-Tomesz Tímeát és dr. Forgó Sándort, az Eszterházy Károly Egyetem oktatóit is.