Az óvoda iskola átmenet aktuális kérdései

Utolsó módosítás: 2019. április 17.

Idén negyedik alkalommal szervez a témában szakmai fórumot az Eszterházy Károly Egyetem Neveléstudományi Intézetének Pedagógia Tanszéke.

Az óvoda iskola átmenet aktuális kérdései szakmai fórumot 2016-ban indította el az Eszterházy Károly Egyetem Neveléstudományi Intézetének Pedagógia Tanszéke.

A rendezvény kiemelt célja, hogy létrejöjjön egy olyan szakmai nyilvánosság, ahol az óvoda iskola átmenet kérdéseiben és problémáiban érintettek – tanítók, óvodapedagógusok, a pedagógusképzésben oktatók, a tanító-és óvodapedagógus hallgatók, a pedagógiai szakszolgálat szakemberei – rendszeresen találkozhassanak, és egyeztethessék szakmai véleményüket az átmenet segítése, a gyermekek eredményes iskolakezdésének támogatása érdekében.

A rendezvény időpontja: 2019. április 17. (szerda) 14.00 óra

Helyszíne: Líceum 112-es terem

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várnak!