Bálint Ágnes Emlékkiállítás

Utolsó módosítás: 2019. szeptember 05.

A Tittel Pál Könyvtárban látogatható a Móra Kiadó vándortárlata.

A Vecsés város támogatásával megvalósított kiállítás 2016 nyarán indult útnak. A tablókat és tárgyakat tartalmazó játékos, interaktív összeállítás az életpálya bemutatása mellett az írónő teljes munkásságát áttekinthetővé teszi. Felidézi több generáció jól ismert mesehőseit - Böbe baba, Frakk, Kukori, Kotkoda, Mazsola, Tádé – és egyúttal színes, izgalmas feladatokkal teszi tartalmasabbá a viszontlátás élményét.

A tárlat a könyvtár nyitvatartási idejében látogatható.

A Tittel Pál Könyvtár szeretettel várja az óvodásokat, kisiskolásokat és minden érdeklődőt! Csoportos tárlatvezetéssel egybekötött foglalkozásokat is szerveznek óvodai és kisiskolás csoportok részére.

Csoportok bejelentkezése:
Tel.: 36-520-400/2074; 2040-es mellék