Célba ért a támogatás

Utolsó módosítás: 2019. január 09.

A Lélekmelegítő napok rendezvényeként december elsején jótékonysági koncertet szerveztek a Líceumban. A jegyekből származó bevételt a Mlinkó iskola kapta, s az összeget számukra fontos eszközökre fordította.

A varázslatos hangulatú adventi hangversenyt követően a Mlinkó István Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény igazgatója, Muraközy Andrea az Eszterházy Károly Egyetem rektorától, dr. Liptai Kálmántól vehette át az összegyűlt támogatást. Az egyetem már nem első alkalommal támogatta az iskolát. Ez alkalommal a felajánlásból az óvodásoknak szőnyeget, az iskolásoknak CD-lejátszót, a kollégistáknak pedig egy mosógépet vásároltak.

– A magam, a kollégáim és minden tanítványunk nevében köszönöm az Egyetem vezetésének, munkatársainak és minden támogatónak, hogy gondoltak ránk és ennyire kézzelfoghatóan segítik a hallássérült gyerekek életkörülményeinek javítását – fogalmazott Muraközy Andrea.