Diplomaátadó ünnepség Gyöngyösön

Utolsó módosítás: 2017. február 15.

Közel 100 végzős hallgató vehette át oklevelét a Gyöngyösi Károly Róbert Campuson.

A díszünnepély résztvevőit és a végzős hallgatókat Dr. Bujdosó Zoltán, a campus főigazgatója köszöntötte, majd Czakó András, a Káró Színkör tagja következett Máté Péter „Most élsz" című dalával.

A Gyöngyösi TV felvétele a diplomaosztóról

Az alsóbb évfolyam nevében Ádám Patrícia mondott beszédet, a hagyományok szerint búcsúzó hallgatók pedig átadták az iskola zászlaját az alsóbb évfolyamos hallgatónak.

Ezt követően a végzett hallgatók a főigazgató előtt letették fogadalmukat, majd Dr. Liptai Kálmán, az egyetem rektora, Dr. Fodor László dékánhelyettes, illetve Dr. Csáfor Hajnalka dékán átadták az okleveleket.

A frissdiplomások nevében Kovács Bernadett búcsúzott el az intézménytől.

Fotó: Szántó György

Képgalériánkat a Gyöngyösi Károly Róbert Campus Facebook-oldalán találják meg.