Dr. Gucsik Arnold portréja az Egri Magazinban

Utolsó módosítás: 2021. április 08.

Dr. Gucsik Arnolddal, az Eszterházy Károly Egyetem Fizika Tanszékének vezetőjével készült interjút olvashatunk az Egri Magazin friss számában.

A portréinterjúból kiderül a többi között az is, hogy a professzor hogyan került tinédzserként kapcsolatba a NASA-val, miért dolgozott Ghánában, Japánban, s hogy a mivel foglalkozik, milyen eredményeket érte el az általa vezetett - egyetemünkön működő - Planetológiai és műholdas földmegfigyelő kutatócsoport. De nem kizárólag Dr. Gucsik Arnold kutatói munkásságát ismerhetjük meg, hanem a tanításhoz való viszonyát, és életfelfogását is.

Az interjút itt olvashatják>>

Dr. Gucsik Arnolddal a 2020-as Kutatók Éjszakáján Rázsi András beszélgetett. Érdemes (újra) megnézni!