Egyszerűbb pályázás a Campus Mundi programban

Utolsó módosítás: 2018. szeptember 07.

Az elmúlt években többször is átalakították a pályázási és a pontozási rendszert, hogy minél több hallgató mehessen külföldre tanulni, szakmai gyakorlatra vagy rövid tanulmányútra.

A Campus Mundi programban jelenleg csak egy tanulmányi igazolásra, egy szaktanári ajánlásra és egy jól megírt motivációs levélre van szükség ahhoz, hogy rövid időn belül álmaid országában landolj. Ezen felül a nyelvvizsgáért, a tudományos és közéleti tevékenységért, illetve az önkéntes munkáért plusz pontokat kaphatsz az értékelésnél.
A program támogatásával a világ szinte bármely pontjára eljuthatsz, és a nagy kalandhoz akár 350.000 Ft ösztöndíjat is kaphatsz havonta.
A pályázással kapcsolatos kérdéseiddel fordulj az intézményed Campus Mundi kapcsolattartójához!

További információ a www.campusmundi.hu honlapon és a Campus Mundi Facebook oldalon található.