Együttműködés a Beijing Union University-vel

Utolsó módosítás: 2019. május 31.

Az Eszterházy Károly Egyetem megújította együttműködési megállapodását a Beijing Union University (BUU) kínai partnerintézménnyel.

A pekingi BUU-ról felsővezetői delegáció érkezett intézményünkbe május 28-án azzal a céllal, hogy megújítsák az együttműködésünket.

A partnerintézménnyel 2013-tól működik együtt intézményünk. Az elmúlt években angol nyelvű, nyári egyetemi kurzusokra érkeztek intézményünkbe a BUU hallgatói, ősztől várunk diákokat költségtérítéses féléves részképzésre az angol nyelven folyó képzésinkre.

A kínai küldöttség tagjai kiemelték továbbá, hogy szívesen látnának egyetemükön vendégoktatókat az EKE-ről.

A hírt küldte: Szőke Krisztina

Fotó: Kakuk Dániel