Együttműködési szándéknyilatkozat az APTISI tagjaival

Utolsó módosítás: 2017. június 01.

Az Indonéz Köztársaság Nagykövetsége felsőoktatási vezetők részére szervezett összejövetelt, és adott vacsorát az indonéz magánegyetemek vezetőit tömörítő APTISI látogatása alkalmából.

A rendezvényen rektorok, egyetemi vezetők és más magas rangú kormánytisztviselők vettek részt. Köztük volt többek között: a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem és az Eszterházy Károly Egyetem rektora, az Eötvös Lóránd Tudományegyetem rektorhelyettese, a Magyar Rektori Konferencia főtitkára, Békés Megyei Közgyűlés elnöke és a Budapesti Gazdasági Egyetem nemzetközi kapcsolatokért felelős igazgatója. Az eseményen az Eszterházy Károly Egyetem, a Magyar Rektori Konferencia és a Békés Megyei Közgyűlés képviselői együttműködési szándéknyilatkozatot írtak alá az APTISI tagjaival a későbbi gyümölcsöző együttműködés első lépéseként.