Elérhetőek a diplomaosztók fotói és videófelvételei

Utolsó módosítás: 2018. szeptember 30.

Az Eszterházy Károly Egyetem oklevélátadó ünnepségeinek fotói és videói ingyenesen letölthetőek az alábbi linkekről.

– Az Eszterházy Károly Egyetem Egri Campusának Bölcsészettudományi Karának és Pedagógiai Karának fotói és videója letölthető innen.

– Az Eszterházy Károly Egyetem Egri Campusának Gazdaság- és Társadalomtudományi Karának, valamint Természettudományi Karának diplomaosztóján készült képeket és a videót itt keresse.

– Az Eszterházy Károly Egyetem Gyöngyösi Károly Róbert Campusának fotóit, felvételét itt találja.

– Az Eszterházy Károly Egyetem Jászberényi Campusán készült fotókat, videót innen tölheti le.

– Az Eszterházy Károly Egyetem Sárospataki Comenius Campusának diplomaosztóján készült fotókat és a videót pedig itt találja.

Mentse le a fotókat, felvételeket, hogy örökre megmaradjanak a meghatározó pillanatok!