Elhunyt Nagy Levente

Utolsó módosítás: 2020. július 20.

2020. július 16-án elhunyt Nagy Levente, az Eszterházy Károly Egyetem címzetes főiskolai tanára, a Heves Megyei Kereskedelmi és Iparkamara tiszteletbeli elnöke, aki több szálon is kötődött az egyetemhez és Eger városához.

Számos egyéb tisztsége mellett 2004 óta volt az Eszterházy Károly Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Karának oktatója, 2010-ig a jogelőd Eszterházy Károly Főiskola Gazdasági Tanácsának elnöke, majd a tiszteletbeli elnöke, intézményi Európai Uniós pályázatok koordinátora és több cikluson át rektori tanácsadó.

A vállaltirányítás, csődmenedzselés, reorganizáció, gazdaságirányítás és gazdaságfejlesztés mellett foglalkozott a felsőoktatás gazdasági és finanszírozási problémáinak megoldásával is, az Eszterházy Károly Egyetem iránti elkötelezettsége kiemelkedő volt.

Temetéséről a család később intézkedik.

Emlékét az egyetem polgárai szívükben őrzik.