Előadások mindennapi pénzügyeikről

Utolsó módosítás: 2018. szeptember 04.

A Gólyahéten kezdetén az elsőéves hallgatók nem csak az egyetemmel ismerkedhettek meg, hétfőn a Gazdálkodási és Tudományos Társaságok Szövetsége (GTTSZ) Ifjúsági Tagozata is előadásra invitálta őket.

A Magyar Nemzeti Bank és a Diákhitel Központ Zrt. közreműködésével a GTTSZ „Mindennapi pénzügyeink" címmel tartott előadást a Líceum Dísztermében. A fiatalokat elsőként a Gazdaságtudományi Kar dékánja, dr. Csáfor Hajnalka köszöntötte. Hangsúlyozta: a program azért nagyon fontos, mert az előadások alkalmával elhangzó hasznos információkkal szeretnék formálni a hallgatók pénzügyi tudatosságát.

„Körséta a befektetések világában" címmel az előadások sorát dr. Ferkelt Balázs, a Magyar Nemzeti Bank Oktatási Igazgatóságának vezetője nyitotta, majd Gácsi Roland az MNB Oktatási Igazgatóságának oktatási tanácsadója és Imre Zita, Diákhitel Központ Zrt. marketing és kommunikációs igazgatója tartott nekik prezentációt.

Fotók: Szántó György