Első lett hallgatónk a Prezentációs Díj Versenyen

Utolsó módosítás: 2017. június 21.

Kerezsi Nikolett Dóra, az Eszterházy Károly Egyetem biológia szakos hallgatója a XXXIII. OTDK-n való sikeres szereplés után indult a Magyar Tudományos Akadémián megrendezett, minden szekció legjobb előadói közötti versengésen, ahol első helyezést ért el.

A Kémia Tehetségműhely házi TDK versenyéről továbbjutva a XXXIII. OTDK-n a főzsűri Kerezsi Nikolett Dórát, egyetemünk biológia BSc szakos hallgatóját az országos prezentációs díjra jelölte Bioszenzoros módszerek fejlesztése és alkalmazása élelmiszerek L-glutamát tartalmának meghatározására című dolgozatával (témavezető: dr. Bóka Beáta főiskolai docens).
Június 19-én, az OTDT TDK Prezentációs Díj Versenyen hallgatónk első helyezést ért el!

Ezúton is gratulálunk az előadónak és a felkészítő tanárának is!

A versenyre mind a 16 tudományterületi szekció egy-egy pályamunkát jelölhetett. A 16 prezentációt hagyományosan a Magyar Tudományos Akadémián mutatták be a hallgatók.