Elstartolt a Gólyahét

Utolsó módosítás: 2019. szeptember 04.

Elsőéves hallgatóit várta beiratkozásra, tájékoztatókra az egyetem.

Elkezdődött gólyáink számára a beiratkozás, ezzel párhuzamosan pedig az első héten megismerkedhetnek az Eszterházy Károly Egyetem hallgatói szolgáltatásaival és szervezeteivel, úgymint a Tittel Pál Könyvtárral, a Nemzetközi Kapcsolatok Központjával, az egyetem nyelvi kurzusaival, Pályatervezési Irodájával, vagy épp a Sporttudományi Intézettel, a KoMeTi-vel, szakkollégiumainkkal, az egyetem Hallgatói Önkormányzatával.

A beiratkozás előtt a gólyák általános tájékoztatón informálódhattak a tanulmányi ügyeiket érintő legfontosabb kérdésekről, az őket érintő pénzügyekről, illetve a Neptun rendszerről.

A tájékoztatókra csütörtökön is várják az elsőéveseket.

Tanévnyitó ünnepségeink időpontjait és helyszíneit megtalálja korábbi cikkünkben.

Fotók: Balogh Tibor