Emlékezés Fábri Zoltánra

Utolsó módosítás: 2017. október 18.

Fábri Zoltánra, a Körhinta, A Pál utcai fiúk és az Isten hozta, őrnagy úr! rendezőjére emlékeztek születésének századik évfordulója alkalmából a Farkasréti temetőben. Az Eszterházy Károly Egyetem nevében M. Tóth Éva, a Mozgóképkultúra Tanszék tanszékvezetője helyezett el koszorút.

A megemlékezésen többek között Káel Csaba rendező, a Müpa vezérigazgatója, Marton László, a Vígszínház főrendezője, és Radnainé Fogarasi Katalin, a megemlékezést szervező Nemzeti Örökség Intézetének (NÖRI) főigazgatója idézte fel Fábri Zoltán alakját.

Az Eszterházy Károly Egyetem koszorúját M.Tóth Éva, a Mozgóképkultúra Tanszék tanszékvezetője helyezte el.