Épített értékeink

Utolsó módosítás: 2018. január 26.

A Fehérvár Rádió Tér és Forma című magazinműsorában Magyarország épített kulturális értékeit mutatják be. Ezúttal az Eszterházy Károly Egyetem négy campusának épületeiről tudhattak meg számos fontos információt a hallgatók.

2016. július 1-én vált egyetemmé intézményünk, melynek következtében 4 campuson kezdődött meg az oktatás. Az egyetem számos gyönyörű, modern, és hagyományőrző épülettel büszkélkedhet, ezekről, és az épületek érdekességeiről beszélgettek a Fehérvár Rádió Tér és Forma című magazinműsorában Sebestyén Lillával a campusok képviselői. Az Egri Campusról Gál Tibor, a Gyöngyösi Károly Róbert Campusról Dr. Bujdosó Zoltán, a Jászberényi Campusról Dr. Sebők Balázs, a Sárospataki Comenius Campusról pedig Dr. Kelemen Judit adott bővebb tájékoztatást.

Interjúk:
Eger, Eszterházy Károly Egyetem, Egri Campus
Gyöngyös, Eszterházy Károly Egyetem, Gyöngyösi Campus
Jászberény, Eszterházy Károly Egyetem Jászberényi Campus
Sárospatak, Eszterházy Károly Egyetem Sárospataki Comenius Campus

Készült a Nemzeti Kulturális Alap támogatásával!

Forrás: http://www.fehervarradio.hu/