Eszterházy Egyetem Jó Hírét Öregbítők Ösztöndíja

Utolsó módosítás: 2019. július 12.

Az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat a 2019/20-as tanévtől szeretne bevezetni a hallgatók számára egy új ösztöndíjat: az Eszterházy Egyetem Jó Hírét Öregbítők Ösztöndíját.

• Az ösztöndíjat minden félév végén azon hallgatók, öntevékeny körök igényelhetik, amelyek a félév során eredményes, kiemelkedő tevékenységet végeztek, ezzel öregbítve egyetemünk jó hírét.
  • A versenyeredményeket egy pályázati adatlappal együtt kell majd benyújtani az EHÖK részére a szemeszter végeztével, s helyezéstől függően, utólagosan térítik meg az utazásra, nevezési díjra és esetlegesen a szállásra költött összeget.
  • Az EHÖK a félév elején egy kérdőívben méri föl azt, hogy milyen létszámban és milyen típusú versenyeken vesznek részt előreláthatólag a félév során a hallgatók, ezzel is segítve az új ösztöndíj bevezetését.