Eszterházy Gólyatábor 2019

Utolsó módosítás: 2019. augusztus 30.

Gratulálunk sikeres felvételidhez, szeretettel várunk egyetemünk Gólyatáborába!

Időpont: 2019.08.27-30. (kedd-péntek)

Helyszín: Horgász és Családi Camping - Panzió, Étterem (5350 Tiszafüred, Kastély út 2.)

Jelentkezés: 2018.07.25. (csütörtök) 12.00-tól. A férőhelyek korlátozott számban állnak rendelkezésünkre, a helyeket a jelentkezés sorrendjében töltjük fel!

Rókatábor: Az egyetem történetében először szervezzük meg az Eszterházy Rókatábort - a felsőbbéves vagy már végzett hallgatók számára - melyre a gólyákat is várjuk. Lehetőségetek van kombinált jegyet váltva résztvenni a gólyatábort követő, kétnapos rendezvényen is. Bővebb információért kattints IDE!

Részvételi díj: az ár tartalmazza a szállást (sátorozást leszámítva), az étkezést, a programok költségeit, a gólyacsomagot (póló, napszemüveg) és 150 Ft kezelési költséget.

• Rókatáborral kombinált apartmanház: 27.150 Ft
  • Rókatáborral kombinált faház: 24.650 Ft
  • Rókatáborral kombinált sátor: 17.650 Ft
  • Gólyatábor klímás apartmanház: 25.150 Ft
  • Gólyatábor apartmanház: 22.150 Ft
  • Gólyatábor faház: 20.150 Ft
  • Gólyatábor sátor: 15.150 Ft

>>> JEGYÉRTÉKESÍTÉS <<<

Tervezett programok: vetélkedők, sportversenyek, tájékoztatás: ösztöndíjak, kollégiumok, tanulmányi ügyek, külföldi tanulmányutak, öntevékeny körök, tematikus bulik (Beach Party, Hab Party, Retro Buli, UV Party), GÓLYAAVATÓ, és még sok más. Részletes program a FACEBOOK ESEMÉNY-ben!

Amit garantálunk:

• 4 felejthetetlen nap
  • 3 hihetetlen éjszaka
  • 12 szuper csapat
  • 20 szervezeti egység
  • 3 sztárfellépő
  • rengeteg jókedv, móka és kacagás
  • 1 igazi közösség

Amit hozz magaddal:

• személyazonosító igazolvány
  • voucher a jegyváltásról
  • pöttyös szoknya a Retro Bulira
  • fehér póló az UV Partyra
  • fürdőruha
  • esőkabát
  • szúnyogirtó
  • 1 db tojás!
  • 1 doboz sör!
  • 1 tartós élelmiszer
  • jókedv

Jótékonysági gyűjtés: év közben a hallgatók számtalan alkalommal szerveznek jótékonysági gyűjtést vagy programot. Egy éve bevezettük, hogy a Gólyatáborban is szervezünk gyűjtést, és a felajánlásokat egy helyi szervezetnek ajándékozzuk. Kérünk benneteket, hogy legyetek Ti is részesei a kezdeményezésnek és hozzatok magatokkal egy tartós élelmiszert (tészta, konzerv, liszt, stb)!

Kérdés esetén írj nekünk: golyatabor@uni-eszterhazy.hu

Csatlakozz és kövess minket:

Biztos lehetsz benne, hogy ez a néhány nap megkönnyíti majd számodra az egyetemista élet megkezdését! A programokon és a tájékoztatókon túl sok új embert ismerhetsz meg, és nem utolsó sorban olyan élményeket szerezhetsz, amelyek végigkísérhetnek majd az egyetemi éveid során!