Eszterházy Körkép: válogatás a hét eseményeiből

Utolsó módosítás: 2018. február 19.

Szemle a Líceum Televízió Eszterházy Körkép című műsorának február 16-i adásából

- A Líceum Televízió stábja jelen volt az Eszterházy Károly Egyetem februári diplomaosztóin. Az Eszterházy Körkép adásában az Egri Campus diplomaosztójáról láthatnak összefoglalót.

- Az Eszterházy Körkép vendégei voltak a 19. Szőlészeti és Borászati Konferencia szervezői: dr. Lőrincz György, az Egri Borút Egyesület elnöke és Dr. Váczy Kálmán Zoltán, az Eszterházy Károly Egyetem Kutatási és Fejlesztési Központjának főigazgatója, akikkel a február 22-23-ai konferencia részleteiről beszélgettek.

- Élet-Jelek címmel nyílt kiállítása Egerben Márton Árpád, erdélyi festőművésznek, akivel a megnyitó előtt beszélgetést is szerveztek az egyetemen. A művész a pályakezdés éveiről is mesélt.

- Végül az Eszterházy Körkép zárásaként ezúttal a Novaji Remélésről láthatnak összefoglalót. Dr. Darvainé dr. Kádár Katalin novaji polgármester és Juhász Józsefné Piroska szervező voltak a Körkép vendégei.