Eszterházy Körkép: válogatás a hét eseményeiből

Utolsó módosítás: 2018. május 28.

Szemle a Líceum Televízió Eszterházy Körkép című műsorának legújabb adásából.

– Bajnok az Eszerházy KESC. Puzsár Zsófia Debre Viktor vezetőedzővel és Győrffy Alexandra játékossal beszélgetett a bajnoki mérkőzésről.

– Hogyan lehet stresszmentes akár a vizsgaidőszak is? Erről is tájékozódhatnak a Líceum TV riportjának köszönhetően.

– Az Eszterházy Károly Egyetem nyári táborairól is hallhatnak beszámolót a Körképben.

– A Vizuális Művészeti Intézet 70. születésnapja alkalmából Látszatvilágok címmel kiállítással lepte meg a művészet kedvelőit. A Líceum Televízió a kiállítás megnyitóján is ott járt.

– Végül pedig a Vizuális Művészeti Intézet elektronikus ábrázolás alapszakos és tervezőgrafika mesterszakos hallgatóinak diplomakiállításáról beszélgetnek az intézet oktatóival: Szigeti G. Csongorral és dr. Süli-Zakar Szabolccsal.