Eszterházy táborok

Utolsó módosítás: 2019. április 18.

Idén már hatodik alkalommal várja nyári napközis táborba az általános iskolás gyerekeket az Eszterházy Károly Egyetem.

Meghirdetett táboraink a szórakozáson kívül segítik a táborozók fizikai és szellemi képességeinek fejlődését. A táborozók játszva, szakemberek segítségével sajátíthatnak el új ismereteket, részt vehetnek színvonalas és sokrétű programokon.

Minden táborunkra csak korlátozott számban érhetőek el helyek, melyeket jelentkezési sorrendben töltünk fel. Táborainkba bárki jelentkezhet, aki a jelzett korhatároknak megfelel. Minden tábor csak megfelelő létszám esetén indul, mely táboronként eltérő.

A részletes programokat, leírásokat megtalálják a taborozas.uni-eszterhazy.hu weboldalunkon.

Várjuk a jelentkezéseket!