Ha van cél, vezet oda út is!

Utolsó módosítás: 2017. március 14.

A KRESZ-Faktor elsősorban friss jogosítványosoknak szóló teszt-sorozat, amely a biztonságos közlekedés fontosságára hívja fel a figyelmet.

Időpont: 2017. március 29. (szerda), 10:00-15:00 óra
Helyszín: Eszterházy Károly Egyetem B. épület Aula (Eger, Egészségház u. 4.)

A március 28-án induló háromfordulós versenyen pedig már csak azért is érdemes részt venni, mert a főnyeremény egy Volkswagen Up!

Az autó mellé egy évig ingyen kötelező és casco biztosítás jár a Groupama jóvoltából, vagy éppen két darab páros belépő Robbie Williams koncertjére a Groupama Arénába.

A KRESZ-Faktor road show március 13-án rajtol. Vegyél részt az egyetemi rendezvényeeken, vagy látogasd meg weboldalunkat és regisztrálj a játékra! A regisztrálók között WTCC-jegyeket és vezetéstechnikai tréning utalványokat sorsolnak ki.

A kampányban Michelisz Norbert, a túraautó-világbajnokság magyar pilótája is segítség lesz, ha megfelelő energiát fektetsz a biztonságos közlekedés alapjainak elsajátításába, tőle is kaphatsz extra tanácsokat.

Bővebb infó: www.kreszfaktor.hu
www.facebook.com/kreszfaktor