Half Time az ARKT-ban

Utolsó módosítás: 2019. május 16.

Az egyetem Vizuális Művészeti Intézetének elsőéves, mesterképzésben résztvevő tervezőgrafika szakos hallgatóinak nyílt kiállítása az ARKT-ban.

– Izgalmas, érdekes projektek születtek – fogalmazott a bemutatóval és értékeléssel egybekötött kiállítás megnyitón Süli-Zakar Szabolcs, a Média- és Design Tanszék vezetője.

Az értékelés első lépéseként az oktatók felvezették, milyen projekteket kellett az idei évben megvalósítania a tervezőgrafika mesterszakos hallgatóknak.

Betűtípus, pólógrafika, esettanulmány, illusztráció, napilap- és borcímketervezés, csomagolás terv, webdesign és animáció mind a feladatok között szerepelt, de egy „giccs-termet" is berendeztek az ARKT épületében.

Szemmelroth Balázs, Szigeti G Csongor, Faa Balázs és Süli-Zakar Szabolcs ismertette a feladatokat, ezt követően átadták a szót a hallgatóknak, akik kiállított alkotásaik mellett bemutathatták munkáikat, felvezethették, mi inspirálta őket, vagy épp elárulhatták, melyik feladat állt a legközelebb szívükhöz.

Tervezőgrafika MA I. hallgatók:

Írta: Berán-Juhász Henrietta

Fotó: Kakuk Dániel