Hegyesi-Hudik Margit az FDSZ elnökségében

Utolsó módosítás: 2019. június 03.

2019. május 30-án a Felsőoktatási Dolgozók Szakszervezetének országos elnökségébe választották Hegyesi-Hudik Margitot, az Ének-zene Tanszék oktatóját.

Az FDSZ helyi, az Eszterházy Károly Egyetemen működő alapszervezetének elnöke, immár az országos érdekegyeztető munkából is kiveszi így a részét, és dolgozik a hazai felsőoktatásban dolgozó munkavállalók jogainak érvényesítéséért.

Az elnökasszony legfontosabb feladatainak a következőket tartja:

– az FDSZ országos kommunikációjának megerősítését,
– a közalkalmazotti bértáblának a XXI. századi elvárásoknak megfelelő kidolgozását és határozott elfogadtatását,
– a szakszervezet taglétszámának növelését.

Hegyesi-Hudik Margit az Eszterházy Károly Egyetem eddigi képviselőjét, Dr. Vas István leköszönő elnökségi tagot váltja az országos elnökségben.

A hírt küldte: Juhász István az FDSZ Intézményi Szervezetének titkára