Hulladékmentesítési pályázat

Utolsó módosítás: 2020. február 24.

Hulladékmentesítési pályázatot írt ki a kormány egyetemistáknak - adta hírül az MTI.

Hírükből kiderül: a pályázat részleteit Boros Anita, az Innovációs és Technológiai Minisztérium építésgazdaságért, infrastrukturális környezetért és fenntarthatóságért felelős államtitkára ismertette.

Elmondta: magyarországi egyetemek osztatlan, illetve alap- és mesterképzéseiben részt vevő, nappali vagy levelező tagozatos, aktív jogviszonnyal rendelkező hallgatói jelentkezhetnek a pályázatra a hulladékfelszámolást, illetve az illegális hulladéklerakás megelőzését és büntetését szolgáló eszközök vizsgálatával, bemutatásával.

>> A pályázati kiírás részletes leírása a kormányzati oldalon elérhető. <<

A pályaműveket március 30-ig várják.

Az első helyezésért 300 ezer forintos, a másodikért 200 ezer forintos, a harmadikért 100 ezer forintos vásárlási utalvány jár, míg a különdíjas pályázatért szakkönyveket adnak.