Interjú Traub Viktóriával

Utolsó módosítás: 2021. június 09.

Az Egri Magazinban jelent meg interjú a VMI Mozgóképművészeti és Kommunikációs Tanszékének egyetemi tanársegédjével, Traub Viktória animációs filmrendezővel új filmterve kapcsán.

Mint arról a közelmúltban beszámoltunk: Traub Viktória animációs filmrendező Love or Left című új filmterve is támogatást nyert a Nemzeti Filmintézet idei pályázatán, az animációs filmek mezőnyében. A VMI Mozgóképművészeti és Kommunikációs Tanszékének egyetemi tanársegédje elmondta: örül, hogy nyertek, és annak is, hogy léteznek ezek a pályázatok, amelyek filmkészítési lehetőséget adnak az alkotóknak.
– Hogy mi jutott eszembe először? Talán olyasmi, hogy az igazi munka csak most kezdődik. És persze az, milyen jó, hogy újra csinálhatok filmet, mivel az előző, a Sellők és rinocéroszok című is komoly fesztiválutat járt be, nekem pedig még van mondanivalóm e témában – fogalmazott Traub Viktória.

Az interjút itt olvashatja>>