Ismét megnyitotta kapuit az Angyalműhely

Utolsó módosítás: 2017. december 07.

Immáron 5. éve szervezi meg jótékonysági gyűjtőakcióját az Eszterházy Károly Egyetem Gyakorlóiskolája. A gimnazisták által indított és közreműködésükkel megvalósított kezdeményezés évről-évre lehetőséget teremt arra, hogy apró ajándékok összegyűjtésével járuljanak hozzá rászoruló gyerekek karácsonyi öröméhez.

Az adományokból az elmúlt években a Caritas által támogatott fialok valamint határon túl élő, nehéz sorsú gyerekek egyaránt részesültek. Idén a Heves Megyei Gyermekvédelmi Központ, nevelőszülőknél élő gondozottjaihoz juttatják el a játékokból, ruhaneműből, édességekből álló meglepetés csomagokat.

Az akció kiváló lehetőséget teremt arra is, hogy a diákok önkéntes tevékenységet folytatva ismerjék meg az önzetlen segítségnyújtás örömét.

A december 15-ig tartó akcióhoz az egyetem közössége is is hozzájárulhat. Adományaikat a Líceum aulájában található dobozban helyezhetik el.