Kiemelt arany minősítést nyertek táncosaink

Utolsó módosítás: 2019. november 18.

Kiemelt arany minősítéssel tért haza a debreceni táncversenyről Simonyi Sándor és csapata.

A Dance Stage Nemzetközi Minősítő Versenyt november 16-án szervezték Debrecenben. A kétnapos megmérettetés második napján lépett fel az egyetemünk hallgatóiból álló csapat.

– Ezen a napon 99 produkció mérte össze tánctudását. Felnőtt korcsoportban, showtánc kategóriában indultunk produkciónkkal, amelynek címe: „Ébredés a táncos összecsapásban” – mesélte a csapat koreográfusa, Simonyi Sándor, hallgatónk. A versenyen kiemelt arany minősítést értek el, továbbá elnyerték a felnőtt kategória legjobb koreográfia díját is.

– A versenyen büszkén képviseltük az Eszterházy Károly Egyetemet. Szeretnénk ezúton megköszönni dr. Liptai Kálmán rektor úrnak, hogy támogatott minket, hogy eljussunk a versenyre. Célunk, hogy egyre több megmérettetésen tudjuk képviselni az egyetemet – hangsúlyozta Simonyi Sándor.

A tánccsapat tagjai: Lapu Fanni, Ruszkai Nóra, Gonda Lolita, Gyulai Virág, Hajdara Bettina, Schmiedmeiszter Adrienn, Simonyi Sándor Rajmond.

Gratulálunk az eredményhez!