Kitüntetést vehettek át a Gyakorlóiskola tanárai

Utolsó módosítás: 2020. augusztus 31.

Prof. Dr. Kásler Miklós, az Emberi Erőforrások Minisztere Pedagógus Szolgálati Emlékérem kitüntetésben részesítette az Eszterházy Károly Egyetem Gyakorlóiskolájának három tanárát.

„Villangó Pálné, Dr. Hauser Zoltánné és Molnár Endre, nyugállományba vonult kollégáink erős tartóoszlopai voltak intézményünknek. Több évtizeden keresztül oktatták a gyakorlóiskolás diákokat és kiváló tehetségfejlesztő munkájuknak köszönhetően számos, kiváló eredményt értek el tanítványaik a tanulmányi versenyeken.” – olvasható a Gyakorlóiskola honlapján.

Tevékenységük elismeréseként Prof. Dr. Kásler Miklós, az Emberi Erőforrások Minisztere Pedagógus Szolgálati Emlékérem kitüntetésben részesítette őket, amit az idei tanévnyitó értekezleten vehetett át Villangó Pálné és  Molnár Endre, Dr. Hauser Zoltánnéhoz pedig a későbbiekben jutattják el az elismerést.

Nyugdíjas éveikhez sok boldog pillanatot, jó egészséget kívánunk, az elismeréshez szeretettel gratulálunk!

Cikk: https://gyakorlo.uni-eszterhazy.hu/