Kollégánk értékelte a legjobb pályatanácsadókat

Utolsó módosítás: 2020. november 17.

Az Euroguidance Pályatanácsadói díjra beérkezett pályázatok értékelésére kérték fel Dr. Fazakas Ida főiskolai docenst, a Pedagógusképzési Központ munkatársát, aki a díjátadó és jó gyakorlat megosztó nemzetközi szemináriumon mutatta be a pályázatok értékelésének bírálói szempontjait november 12-én.

Euroguidance Pályatanácsadói Díjat két évente hirdetik meg. 2018-ban aTERVEZZ VELÜNK! Pályaorientációs eszközök, játékok az Eszterházy Károly Egyetemen elnevezésű pályázatunkkal intézményünk munkáját is elismerték.

Külön öröm számunkra, hogy idén a díjazottak között köszönthettük kiemelt partnerünket, a Heves Megyei Pedagógiai Szakszolgálat: Online Pályaorientációs Nap a digitális munkarendben pályázatát, amelyet a csapat nevében Tajtiné Lesó Györgyi mutatott be. Gratulálunk a munkájukhoz!