Konferencia az osztatlan tanárképzésről

Utolsó módosítás: 2014. december 02.

Egy országos pedagógiai programsorozat soron következő rendezvényének adott helyszínt november 28-án az Eszterházy Károly Főiskola. Az országos műhelytalálkozó az osztatlan tanárképzés kérdéseivel foglalkozott.

A Líceum Kápolnájában rendezett megnyitón Ollé János tudományos rektorhelyettes tartott nyitóbeszédet, majd az EKF Tanárképző Központot mutatta be Ütőné dr. Visi Judit.

A főiskola Tanárképzési és Tudástechnológiai Karáról dr. Estefánné dr. Varga Magdolna tartott előadást, majd a Gyakorlóiskoláról beszélt Sándor József, az intézmény igazgatója. A bemutatók után szekcióülések vették kezdetüket több helyszínen. A konferenciának 2 fő témája volt, a pedagógiai és pszichológiai modul szerepe az osztatlan tanárképzésben, illetve a gyakorlatok helye az osztatlan tanárképzésben.

Hír és fotó: Hreskó Rita