Magyar-olasz workshop

Utolsó módosítás: 2020. február 19.

Az INNORÉGIÓ Tudásközpont és a Szőlészeti és Borászati Tanszék január végén egy magyar-olasz workshopot szervezett.

A padovai egyetemről két oktató-kutató vett részt az eseményen. Prof. Andrea Pitacco és Dr. Franco Meggio előadást tartottak, melyen a padovai egyetem főbb szőlészeti kutatási irányvonalait, valamint a szőlész-borász képzési programjait mutatták be.

A magyar előadók az intézményünkben folyó releváns kutatásokat és oktatási programot, valamint az együttműködési lehetőségeket vázolták föl. A workshop laborlátogatással zárult, amely során az Eszterházy Károly Egyetem Kutatási és Fejlesztési Központjában az INNORÉGIÓ Tudásközpontot és az Élelmiszertudományi és Borászati Tudásközpont laborjait mutatták be.

A Líceum TV beszámolója az eseményről:

A hírt küldte: Varró Bálint