Meghirdették a demonstrátori pályázatokat

Utolsó módosítás: 2018. január 24.

Az Egyetem vezetése 2018-ban is támogatja a tudományos és oktatási feladatok iránt elkötelezett hallgatókat. Demonstrátori cím csak pályázat útján nyerhető el.

Az Eszterházy Károly Egyetem a 2017/2018-as tanév II. félévére vonatkozóan demonstrátori pályázatot hirdet az oktatási feladatok iránt elkötelezett hallgatók számára a következő egységekben:

Filozófia Tanszék

Földrajz és Környezettudományi Intézet

Gazdaságtudományi Intézet

Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet

Matematikai és Informatikai Intézet

A demonstrátori pályázatokat kizárólag elektronikusan lehet benyújtani, melynek beadási határideje 2018. január 29.
Az oktatási demonstrátori pályázatokat a rektorhelyettesi@uni-eszterhazy.hu címre kérjük megküldeni a fenti határidőig, valamint bővebb információt is ezen a címen kérhetnek az érdeklődők.