Megnyílt a Líceum Kávézó

Utolsó módosítás: 2018. szeptember 10.

Hosszú idő után újra kávézó nyílt a Líceumban a 208-as teremben. Az épület miliőjéhez illő Líceum Kávézó hétköznaponként 7-15 óra között várja vendégeit.

A Líceum Kávézó átadó ünnepségén az egyetem rektora, dr. Liptai Kálmán úgy fogalmazott: nagy volt az igény a kávézóra, s nagyon örül annak, hogy a tervek valóra válhattak. A teremben vitrinek is helyet kaptak melyekben hamarosan egyetemi relikviák, megvásárolható tárgyak kapnak helyet.

Vas István ügyvezető a jelenlévőknek elmondta: a kávé különlegességek, teák, Stühmer sütemények, hideg és meleg szendvicsek kínálatát terveik szerint folyamatosan bővítik.

Céljaik között szerepel az is, hogy a Leányka Bisztróból ételeket lehessen rendelni a kávézóba, ami egyelőre hétköznap 7-15 óra között várja a vendégeket.

Fotók: Szántó György