Megünnepeltük egyetemmé válásunk 1. születésnapját

Utolsó módosítás: 2017. július 06.

Az Eszterházy Károly Egyetem oktatói, dolgozói együtt ünnepelték az egyetemmé válás egyéves évfordulóját. A rendezvényen dr. Liptai Kálmán rektor tartott évértékelő ünnepi beszédet, majd a Gárdonyi Géza Színház két művészének rövid műsorát követően a Back To Floyd zenéje és fogadás várta a résztvevőket a Líceum díszudvarán.

2016. július 1-jén vált egyetemmé az Eszterházy Károly Főiskola. Az első születésnapot meghitt körben, oktatói és dolgozói részvételével ünnepelte az intézmény.

Dr. Liptai Kálmán úgy fogalmazott: az Eszterházy Károly Egyetem jelenleg egy vonzó egyetem, és a pályázatokon elnyert összegeknek köszönhetően a következő évekre biztosított az anyagi háttér. Hozzátette: a campusokban barátokra, igaz emberekre, teljesítményekre és jövőre leltünk.

Az ünnepi beszéd után Tóth Leventének és Babócsai Rékának, a Gárdonyi Géza Színház két művészének rövid műsorát hallhatták a résztvevők, majd fogadás és a Back To Floyd zenéje várt mindenkit a Líceum díszudvarán.

Fotók: Szántó György

A rendezvényről készült további képek az Egyetem Facebook-oldalán láthatók.