Megvannak a pótfelvételi eredményei

Utolsó módosítás: 2018. augusztus 24.

Lezajlott a pótfelvételi eljárás, augusztus 24-én 213 jelentkező nyert felvételt önköltséges képzésre az Eszterházy Károly Egyetemen. Szeptemberben a négy campuson összesen közel 2600 hallgató kezdheti meg tanulmányait.

A pótfelvételi eljárásban a legtöbben (122 fő) levelező tagozatra nyertek felvételt. A legtöbb jelentkezőt (77 fő) a Pedagógiai Kar szakjaira vették fel.
Korábban már beszámoltunk arról, hogy bár országos szinten nem nőtt a 2018-ban felsőoktatásba jelentkezők száma, az elmúlt évhez képest mégis 14 százalékkal több jelentkezőt vettek fel az Eszterházy Károly Egyetemre az idei általános felvételi eljárásban. A négy campuson a pótfelvételivel felvételt nyert hallgatókkal együtt összesen közel 2599 hallgató kezdheti meg tanulmányait.
A Pótfelvételi 2018 ponthatárai ezen a linken érhetők el.

További információkat a http://felvettek.uni-eszterhazy.hu/ oldalon olvashatnak, de kövessék figyelemmel közösségi oldalainkat is:
facebook.com/eszterhazyuniversity
instagram.com/unieszterhazy