Mikulásváró bábelőadás és táncház

Utolsó módosítás: 2019. december 09.

Elstartolt a Lélekmelegítő napok programsorozata.

Az erdő állatai egy finom, közösen készített levessel várták a Mikulást, majd közös énekléssel teremtettek ünnepi hangulatot az Eszterházy Károly Egyetem Dísztermében: néhány lelkes, harmadéves óvodapedagógus hallgató által megálmodott bábelőadással indult az idei Lélekmelegítő napok programsorozata.

A megjelent gyerekek csillogó szemmel nézték a darabot, majd szüleik kezét fogva, egy táncházban ismerkedhettek meg néhány egyszerűbb lépéssel.

A kezdeményezés célja, hogy az ünnepek közeledtével az intézmény dolgozói és családtagjaik számára is olyan programokat biztosítsanak, melyeken együtt készülődhetnek a közelgő ünnepekre.

A Lélekmelegítő napok részletes programját az alábbi linken találja!

Írta: Valkóné Révai Renáta
Fotók: Balogh Tibor