Mobility Café a Líceumban

Utolsó módosítás: 2018. március 09.

Mobility Café címmel rendezett tájékoztató fórumot a hallgatóknak a Nemzetközi Kapcsolatok Központja a Heves Megyei Europe Direct és az ESN Eszterházy szervezetekkel közösen.

Az esemény apropójául az szolgált, hogy ezekben a hetekben lehet jelentkezni a 2018/19-es őszi félévre tanulmányi mobilitásra a Campus Mundi, az Erasmus+ illetve a CEEPUS és Makovecz külföldi ösztöndíjprogramokra.

A mintegy hatvan résztvevő kávé, tea és sütemény mellett hallgathatta meg A fiatalok mobilitási, munkavállalási lehetőségeit Miszné Mestellér Zsuzsanna előadásában, majd Győrváry-Kiss Ágnes tájékoztatta a közönséget Egyetemünk ösztöndíjprogramjairól. Később Németországban, Görögországban, Törökországban és Erdélyben járt volt ösztöndíjas hallgatóink élménybeszámolója következett.

Résztanulmányok folytatására március 23-ig tudnak pályázni a hallgatók a Mobility Online felületen, szakmai gyakorlatra pedig május 30-ig lehet benyújtani a pályázati dokumentációt a Nemzetközi Kapcsolatok Központjához, akár már az idei nyári időszakra is.

Fotók: Fehér Dániel