Nyílt nap a Jászberényi Campuson

Utolsó módosítás: 2019. január 24.

A Jászberényi Campuson január 23-án várták az érdeklődőket nyílt napra.

Oktatóik és hallgatóik készségesen fogadták a résztvevők érdeklődését és kérdéseit. Az érdeklődőknek lehetőségük nyílt bővebb tájékoztatást kapni a Jászberényi Campuson szeptemberben induló alap- és mesterképzési szakokról, valamint a felsőoktatási szakképzésről.

Az Apponyi teremben dr. Furcsa Laura, a Társadalomelméleti Tanszék vezetője köszöntötte a jelenlévőket. Kiemelte a pályaválasztás fontosságát és azt, hogy miért is jó az Eszterházy Károly Egyetem hallgatójának lenni.

Az oktatási csoport vezetője, Majorné Csikós Márta tartott tájékoztatót a 2019-es felvételi eljárásról.

A nyereményjátékban résztvevő diákok között a rendezvény végén ajándékcsomagokat sorsolt ki a Jászberényi Campuson működő Hallgatói Önkormányzat elnöke, Motolai Anna. Ezt követte az alkalmassági vizsga tájékoztatója, melyen szintén számos érdeklődőt köszönthettek.

Már hagyománynak számít, hogy a januári nyílt napot követően előalkalmassági vizsgát tehetnek a jelentkezők. Ezzel a lehetőséggel ezúttal közel 100 fő élt, amely az eddigi legmagasabb létszám.

Beszámoló: https://jaszbereny.uni-eszterhazy.hu