Nyílt nap az Egri Campuson

Utolsó módosítás: 2019. december 03.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt december 3-án 9 órától az Egri Campus nyílt napjára!

Ismerkedj meg szakjainkkal, a felvételi eljárással és képzési helyeinkkel, tudj meg mindent hallgatói szolgáltatásainkról és juttatásainkról! A nyílt napon intézményi körsétára is várunk, melyen megismerheted az Egri Campus épületeit!

Helyszín: Eszterházy Károly Egyetem Egri Campus (3300 Eger, Eszterházy tér 1.)

Időpont: 2019. december 3.

Díszterem:

• 9.00-9.10 óra: Megnyitó: dr. Liptai Kálmán, az Eszterházy Károly Egyetem rektora
  • 9.20-9.55 óra: Felvételi 2020 általános tájékoztató: Pethő Judit főosztályvezető, OH Felsőoktatási Felvételi Főosztály
  • 9.55-10.15 óra: Egyetemi általános tájékoztató: Sütő Gergő, kommunikációs referens
  • 10.15-10.35 óra: Az EKE képzései és szolgáltatásai - prezentáció

Díszterem előtti aula:

• 8.00-13.00 óra: Bemutatkozik a Gyöngyösi Károly Róbert Campus, a Jászberényi Campus, a Sárospataki Comenius Campus. Felvételi tájékoztatásra, pályaorientációs szolgáltatásra, kollégiumi tájékoztatásra várjuk az érdeklődőket, de bemutatkozik többek között a Pedagógusképző Központ és az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat is.

Az Egri Campus nyílt napján az általános tájékoztatók mellett megismerkedhetsz képzéseinkkel, az egyetemen működő öntevékeny körökkel, duális partnereinkkel!

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

Kövess minket Facebook-oldalunkon, csatlakozz te is az Eszterházy közösségéhez!